Ako to funguje

Krok k zdravej životospráve

Pomocou overených vedeckých metód vás prevedieme cestou k lepšiemu self-managementu spôsobom, ktorý vás bude baviť.

 1. Vstup do programu

  Registračný kód obdržíte e-mailom a SMS správou. Zadajte kód do mobilnej aplikácie pre / a vytvorte si používateľský účet.

  Počas prvého týždňa sa prepojíte s osobnou terapeutkou, ktorá vás bude sprevádzať celým programom.

  Vstup do programu - Vitadio
 2. Intenzívna podpora

  Najbližšie tri mesiace vás čaká intenzívny program zameraný na budovanie udržateľných návykov a úpravu životosprávy. V programe nájdete interaktívne lekcie, monitorovacie nástroje aj výzvy šité na mieru. Nutričná terapeutka vám bude k dispozícii kedykoľvek v chate priamo v aplikácii.

  Intenzívna podpora - Vitadio
 3. Udržanie výsledkov

  Po 3-mesačnom intenzívnom programe postúpite do 9-mesačnej udržiavacej fázy. Zvyklosti, ktoré počas prvých 3 mesiacov získate, ďalej upevňujete. Všetky funkcie v programe vám budú stále dostupné. Aj naďalej zostávate v kontakte so svojim nutričným terapeutom a navyše sa vám otvára diskusná skupina s ostatnými užívateľmi.

  Udržanie výsledkov - Vitadio

Čo môžete očakávať?

Mantinely pre krvný cukor

Udržať glykémiu pod kontrolou je základný cieľ self-managementu diabetika. So správnou podporou môžete svoju cukrovku zvládať ľahšie a s väčšou istotou.

Nebudete na to sami

V aplikácii máte možnosť sa kedykoľvek obrátiť na svojho nutričného terapeuta. Svoje úspechy, rady a tipy môžete zdieľať s ostatnými absolventmi v súkromnej diskusnej skupine.

Zdravé návyky

Obohatíte sa o zdravé návyky, ktoré zapadnú do vášho všedného dňa. Veď cieľom nie je len stráženie krvného cukru, ale tiež viac energie, kvalitnejší spánok a lepšia nálada.

Rovnako ako v aplikácii, aj tu vám rýchlo poradíme.

Kontaktujte našu podporu