Ako to funguje

Krok k zdravej životospráve

Prevedieme vás zmenou životného štýlu pomocou overených vedeckých metód tak, že vás to bude baviť.

 1. Vstup do programu

  Registračný kód obdržíte e-mailom a SMS správou. Kód zadajte do mobilnej aplikácie pre Android / iOS a vytvorte si užívateľský účet.

  Počas prvého týždňa sa prepojíte s osobnou terapeutkou, ktorá vás bude sprevádzať celým programom.

 2. Intenzívna podpora

  Najbližšie tri mesiace vás čaká intenzívny program zameraný na budovanie udržateľných návykov a úpravu životosprávy. V programe nájdete interaktívne lekcie, monitorovacie nástroje aj výzvy šité na mieru. Nutričná terapeutka vám bude k dispozícii kedykoľvek v chate priamo v aplikácii.

 3. Udržanie výsledkov

  Po 3-mesačnom intenzívnom programe postúpite do 9-mesačnej udržiavacej fázy. Zvyklosti, ktoré počas prvých 3 mesiacov získate, ďalej upevňujete. Všetky funkcie v programe vám budú stále dostupné. Aj naďalej zostávate v kontakte so svojim nutričným terapeutom a navyše sa vám otvára diskusná skupina s ostatnými užívateľmi.

Čo môžete očakávať?

Mantinely pre krvný cukor

Udržať glykémiu pod kontrolou je základný cieľ self-managementu diabetika. So správnou podporou môžete svoju cukrovku zvládať ľahšie a s väčšou istotou.

Nebudete na to sami

V aplikácii máte možnosť sa kedykoľvek obrátiť na svojho nutričného terapeuta. Svoje úspechy, rady a tipy môžete zdieľať s ostatnými absolventmi v súkromnej diskusnej skupine.

Zdravé návyky

Obohatíte sa o zdravé návyky, ktoré zapadnú do vášho všedného dňa. Veď cieľom nie je len stráženie krvného cukru, ale tiež viac energie, kvalitnejší spánok a lepšia nálada.

Rovnako ako v aplikácii, aj tu vám rýchlo poradíme.

Kontaktujte našu podporu

Čo hovoria naši užívatelia?

Ivana - Vitadio
Ivana Jem lepšie, spím lepšie, cítim sa lepšie.

„Keď ma moja lekárka zaradila do programu Vitadio, nevedela som čo mám čakať. Bola som ale milo prekvapená a hlavne som zistila, že na mňa dokonale funguje naozaj každodenný dohľad. Pomohlo mi, že som musela jedlo pripraviť na tanier a odfotiť, a nie jesť za pochodu. Naučila som sa pridávať viac zeleniny a jesť pravidelne. Tiež som plnila rôzne úlohy, ktoré boli na mojom výbere. Naozaj super prístup.“

Marián - Vitadio
Marián Je fajn mať stálu podporu a vedieť čo je zle.

„Keď som išiel na prehliadku k lekárovi, netušil som, že by so mnou mohlo niečo byť. Doktor mi ale diagnostikoval prediabetes. Tiež mi odporučil zmeniť stravovacie návyky a zúčastniť sa programu Vitadio. Aplikáciu používam denne už 5 mesiacov a veľmi mi pomohla. Je fajn mať stály kontakt a podporu a vedieť čo je zle. Lekár je spokojný so zlepšením výsledkov a pochválil ma.“

J
Jana Prekonala moje očakávania.

„Super aplikácia, všetkým, ktorí ešte váhajú, odporúčam. Do programu som sa zapojila pred 4 mesiacmi. Zo začiatku som programu moc nedôverovala, ale pani terapeutka Jana je veľmi ústretová, vždy dokáže poradiť. Viem si zostaviť zdravý jedálniček, pravidelne jem, viac sa venujem pohybu a cítim sa skvele. Teraz som prostredníctvom Vitadia spoznala aj ďalších účastníkov programu a spoločne komunikujeme o svojich problémoch ohľadom diabetu. Pre mňa je tento program veľkým pomocníkom, ĎAKUJEM!“

Ako získať vstupný kód do programu?

Ak ste klientom poisťovne Dôvera, tak získate vstupný kód jednoducho online. Máte inú poisťovňu? Nezúfajte a napíšte nám na podpora@vitad.io.