Váš osobný sprievodca v boji s cukrovkou

Vitadio Health je mobilná zdravotná aplikácia na prevenciu a podporu liečby cukrovky 2. typu pomocou úpravy životosprávy.

Mám vstupný kód
Vitadio Health je zdravotnícky prostriedok s CE značkou
V súlade s GDPR a Zákonom o spracovaní osobných údajov
Vyvinuté lekármi, psychológmi a nutričnými terapeutmi

Ako získať vstupný kód do programu?

Ak ste klientom poisťovne Dôvera, tak získate vstupný kód jednoducho online. Máte inú poisťovňu? Nezúfajte a napíšte nám na podpora@vitad.io.

Vitadio - Podpora vo vrecku

Podpora vo vrecku

Vitadio - Podpora vo vrecku

Naučte sa lepšie zvládať diabetes a získajte opäť kontrolu nad svojím zdravím. Unikátna kombinácia technológie a ľudského kontaktu pomáha s vytvorením zdravej rutiny v každodennom živote. Všetko pohodlne cez mobilnú aplikáciu v telefóne.

Ako to funguje

Majte svoje zdravie vo vlastných rukách

Vedomosti vo vrecku

Porozumejte účinkom rôznych aktivít na svoje zdravie. Každý týždeň sa v aplikácii odkrývajú nové vzdelávacie lekcie, ktoré sú plné dôležitých a overených informácií. Všetko jednoducho a prakticky doplnené o užitočné tipy a stovky zdravých receptov.

Pokrok pod kontrolou

Majte prehľad o svojom pokroku a dennom režime: fotodiár jedál, údaje z krokomeru, meranie glykémie aj vývoj hmotnosti. Samozrejmosťou je nastavovanie vlastných cieľových hodnôt a rozmedzí. Všetko prehľadne na jednom mieste k dispozícii pre vás aj vášho terapeuta.

Nastavte svoju rutinu

Zlaďte zdravé zvyky s vaším bežným dňom. V aplikácii vás budú každý deň sprevádzať úlohy, ktoré sa vyvíjajú podľa vášho pokroku v programe. S utváraním návykov vám pomôžu tiež miniciele, ktoré si sami volíte.

Podpora vždy po ruke

Obráťte sa na svojho osobného terapeuta kedykoľvek a kdekoľvek. Naši vysokoškolsky vzdelaní terapeuti pristupujú ku každému užívateľovi individuálne a sprevádzajú ho po celý čas programu. Spojenca v boji nájdete aj medzi ostatnými užívateľmi v online komunite priamo v aplikácii.

Vitadio - Na zmenu nie ste sami

Na zmenu nie ste sami

Vitadio nutričný terapeut je vám po celú dobu trvania programu k dispozícii cez chat či telefón. Spolupracujeme len s nutričnými terapeutmi s vysokoškolským diplomom a dlhoročnou praxou. A keď ich podpora nestačí, sú tu pre vás i ostatní užívatelia v diskusnom fóre priamo v aplikácii.

Naši partneri

Logo SVDGV
Logo TU Dresden
Logo Novo Nordisk

Zdravie je pre každého

Robíme starostlivosť dostupnou

12x

Len 2 až 6 % pacientov dokončí prezenčné edukačné kurzy. Program Vitadio dokončí 12x viac užívateľov.

80%

4 z 5 užívateľov uvádza, že program nad mieru prekonal ich očakávania.

Zdroj: Whole Systems Integrated Care (2018), výsledky Vitadio Health

Čo hovoria štúdie?

Dosiahnutie a udržanie zdravej telesnej hmotnosti preukázateľne zlepšuje kontrolu hladiny krvného cukru.

Pacienti s cukrovkou môžu s podporou aplikácií dosiahnuť významné zníženie glykovaného hemoglobínu.

Zdroj: American Diabetes Association (2016), Timpel et al (2020)

Čo hovoria naši užívatelia?

Ivana - Vitadio
Ivana Jem lepšie, spím lepšie, cítim sa lepšie.

„Keď ma moja lekárka zaradila do programu Vitadio, nevedela som čo mám čakať. Bola som ale milo prekvapená a hlavne som zistila, že na mňa dokonale funguje naozaj každodenný dohľad. Pomohlo mi, že som musela jedlo pripraviť na tanier a odfotiť, a nie jesť za pochodu. Naučila som sa pridávať viac zeleniny a jesť pravidelne. Tiež som plnila rôzne úlohy, ktoré boli na mojom výbere. Naozaj super prístup.“

Marián - Vitadio
Marián Je fajn mať stálu podporu a vedieť čo je zle.

„Keď som išiel na prehliadku k lekárovi, netušil som, že by so mnou mohlo niečo byť. Doktor mi ale diagnostikoval prediabetes. Tiež mi odporučil zmeniť stravovacie návyky a zúčastniť sa programu Vitadio. Aplikáciu používam denne už 5 mesiacov a veľmi mi pomohla. Je fajn mať stály kontakt a podporu a vedieť čo je zle. Lekár je spokojný so zlepšením výsledkov a pochválil ma.“

J
Jana Prekonala moje očakávania.

„Super aplikácia, všetkým, ktorí ešte váhajú, odporúčam. Do programu som sa zapojila pred 4 mesiacmi. Zo začiatku som programu moc nedôverovala, ale pani terapeutka Jana je veľmi ústretová, vždy dokáže poradiť. Viem si zostaviť zdravý jedálniček, pravidelne jem, viac sa venujem pohybu a cítim sa skvele. Teraz som prostredníctvom Vitadia spoznala aj ďalších účastníkov programu a spoločne komunikujeme o svojich problémoch ohľadom diabetu. Pre mňa je tento program veľkým pomocníkom, ĎAKUJEM!“

Vitadio - Osobná podpora medzi návštevami u lekára

Získajte vstupný kód do programu

Zlepšite svoj krvný cukor vďaka podpore odborníkov a najnovším technológií.

Získali sme ocenenie
Logo ATTD
Ocenenie za inovatívne technológie v liečbe diabetu
Logo Vodafone Nápad roku
Víťaz demo day 2019
Logo CEE Unlimited
Najlepší startup v strednej a východnej Európe
Logo WSA
Najlepšie české riešenie v oblasti digitálneho obsahu